RinHost bir Technopit- Düşkuyusu markasıdır. 2002 yılında Kurumsal Bilişim Firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kapalı devre sunucuları ile hizmete başlamıştır. 2007 Yılından itibaren son kullanıcı hizmetine açılmıştır. Bu dönemde oluşan tecrübeleri ile daha kararlı altyapıları ithal ederek altyapısını kuvvetlendirdi. Şu anda tamamı Vps sunucuları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Rinhost.com müşteri hizmetleri servisi, veri merkezi ve operasyonel danışmanlık hizmetleri, satış ve pazarlama desteği Düşkuyusu Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından verilmektedir.
1998 yılında kurulan Düşkuyusu Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti., 2002 yılından itibaren “anında kurulum”, “online türkçe kontrol paneli”, “uluslararası alan adı kaydı” gibi başlıklı hizmetlerimizle web hosting sektörüne adım attı. Şimdiyse ilk cloud hosting platformu ile hizmet vermektedir.
Bugün Düşkuyusu Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti , rinhost.com markası altında yüksek kaliteli hosting hizmeti vermeyi ve bunu güncel teknolojiler doğrultusunda sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır.Istanbul Şişli Merkezli ofis ve Ankara merkezli , dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 15 yılı aşan tecrübemizle hizmet veriyoruz.
Hizmetlerimizi Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz.
Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Ülkemizdeki tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.
Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 15 gün koşulsuz geri iade garantisi vermekteyiz.

Vizyon
Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Misyonu
Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.

Bu çerçevede; Müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulamasına kadar olan süreçlerin dökümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. Amacımız; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle karşılamak, verimliliği arttırmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.

Şirket Adresi
Düskuyusu Tas.Tan.Org.Bil.Hiz.Tiç.Ltd.Sti
Duatepe Mh. Barutcular Sk. Kont Apt. No:22A
Feriköy – Şişli – İstanbul

Vergi numarası
Sisli VD
3220261673

Ticaret Odası ve Sicil Belgesi
İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil No: 475596

Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi
Belge Numarası : YS-282

Banka Adı Kodu : Garanti Bankası 62
Şube Adı Kodu: Şişli Şubesi : 078
Hesap No : 078-6299315
Alıcı Adı : Düşkuyusu Bilişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti
IBAN no: TR54 0006 2000 0780 0006 2993 15

Web Sayfaları
www.duskuyusu.com.tr
www.technopit.com
www.rinhost.com

4800+ Kayıtlı Alan adı

9000+ Hosting Servisi

2500+ Kayıtlı Müşteri

Ne Yapıyoruz?

site-img33

 

Bizler Web Sitelerinizin Sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz

Alan adınızı sitemiz üzerinden adınıza tahsis edebiliyorsunuz. Ardından bunun yayınlanması için Hositng hizmeti alabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetleri hiç bir şey bilmiyor olsanız da yapabiliyorsunuz. Tüm servisler için servis alabiliyorsunuz.

site-img32

 

Web sitenizi Hızlıca yayına alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler konusunda her zaman yanınızda olacağız. Lütfen Sık sorulan soruları okuyunuz. Hiç birşey yapmak istemiyorsanız lütfen ücretsiz kayıt olup destek talebi açınız. Sizin yerinize herşeyi biz yapalım.

Ölçülebilir Hız ve Güvenlik
Bu konuda yetkiliğinize göre sitemizin sınırlarını test ediniz.
Kullanışlı Arayüz
Rinhost Kullanıcıları tarafından sevilen bir arayüz ile hizmet vermektedir.
Bilgi Bankası Desteği
Güncel sorunlarla ilgili kuvvetli bir bilgi bankasına sahiptir.
Ücretsiz Destek
Müşteri panelinizde hizmet aldığınız tüm konularda destek alabilirsiniz.
7/24 Online Destek
Müşteri panelinizde Destek Sistemi her zaman çalışır durumdadır.
Ücretsiz Güncelleme
Wordpress Siteleriniz için ücretsiz script ve plugin desteği alabilirsiniz.