Rinhost...
Quick Cloud 1
1 işlemci 1GB Ram
$25.00 +KDV/Ay
Spariş Ver
 • İşlemci
  1 Ghz İşlemci
 • Disk Boyutu
  30GB
 • Bellek
  1GB
 • Hat
  1 Gbps
Quick Cloud 2
2 işlemci 2GB Ram
$37.50 +KDV/Ay
Spariş Ver
 • İşlemci
  2 Ghz İşlemci
 • Disk Boyutu
  50GB
 • Bellek
  2GB
 • Hat
  1 Gbps
Quick Cloud 3
4 işlemci 4GB Ram
$62.50 +KDV/Ay
Spariş Ver
 • İşlemci
  4 Ghz İşlemci
 • Disk Boyutu
  50GB
 • Bellek
  4GB
 • Hat
  1 Gbps

Niçin Rinhost Sunucularını Seçmelisiniz.

Sunucularımızın güncel olmasını sağlamak bizim işimiz. Bunun için sitelerinizin kesintisiz bir altyapıda yaşamasını sağlıyoruz.

Güncel PHP Sürümleri

Sunucularımız üzerinde tüm eklentiler ve php sürümleri mevcuttur. Multi PHP teknolojimiz ile web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm eklentileri veya php sürümünü aktif edebilmektesiniz. Bu özellik sayesinde tüm scriptler tam ve eksiksiz olarak çalışabilmektedir.

Günlük Yedekleme

Web siteleriniz bizimle her zaman güvende. Sunucularımızdaki tüm hesaplar günlük olarak yedeklenmektedir. Bu sayede dilediğiniz an bize ulaşarak web sitenizi bir önceki yedekleme tarihine döndürebilirsiniz.

Optimizasyon ve İzleme

Web siteleriniz herhangi bir probleme karşı izleme servislerimiz tarafından monitor edilmektedir. Böylelikle herhangi bir sorun olması durumunda sizi otomatik olarak uyaracak veya sorunu gerçekleştiği anda çözmekteyiz.

Ticket Desteği

İstediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz. Ticket sistemimiz sayesinde geçmiş soru ve cevapları inceleyebilir, yeni sorular sorabilirsiniz. Destek sistemimiz sayesinde 7/24 destek alabilirsiniz.

Yükseltilebilir Paketler

Mevcut paketinizi istediğiniz an yükselterek, sitenizin sahip olduğu Disk, Cpu ve IO miktarını yükselterek sitenizin daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Her büyüklükte siteye uygun paketlerimiz mevcuttur.

Dedike Kaynaklar

Web siteleriniz hosting sunucularımızdaki diğer web sitelerinin kullanımlarından etkilenmez. Böylelikle siteleriniz sürekli hızlı ve sorunsuz çalışmakta, anlık yoğunluklara cevap verebilmektedir.

Tüm Scriptler ile Uyumlu

Güncel yazılımlardan Joomla, Wordpress, Laravel, Opencart, SMF, Vbulettin gibi scriptlerinin hepsini sunucularımızda sorunsuz çalıştırabilirsiniz. Gereken ayarlar önceden yapılmış halde size teslim edilmektedir.

WordPress Uyumlu

Tüm hosting paketlerimiz Wordpress uyumludur, ama yine de dilerseniz sitemizin ana menüsünden Wordpress'e özel optimize edilmiş hosting paketlerimizden satın alabilirsiniz.

30 Gün geri ödeme garantisi

Sayfalarınızı Hosting sunucularımıza taşıdıktan sonra 30 gün sebepsiz cayma hakkınız buluyor.

DDoS Protection

Sitenizi Ücretsiz Taşıyalım

Mail, FTP, SQL dosyalarınızı zahmetsizce sizin yerinize biz taşıyalım. Plesk, Directadmin, Cpanel fark etmez. Kayıpsız ve sorunsuz taşıyoruz. Üstelik herhangi bir ücret almadan siz arkanıza yaslanırken işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Hesap Aç - Destek Al

Hemen Aktif Edelim

Hosting paketinizi seçtikten sonra online siparişinizi geçin. Kredi kartı veya Banka havalesi ile ödemenizi yapın. Tamamen otomatik olarak aldığınız hizmetler aktif olacak ve bilgiler tarafınıza iletilecektir.

Spariş Et
performance

monitoring 24/7/365

24/7/365 Destek - Yönetim Paneli

Hesabınız aracılığı ile ulaştığınız özel alanınızda tüm işlemlerinizi Online olarak yapabilirsiniz.

Ücretsiz Hesap Aç

Sık Sorulan Sorular

Bu bölümde sık sorulan soruları bulursunuz. Ayrıca Bilgi Bankası kısmına bakarak ihtiyacınız olan dökümanlara ulaşırsınız.

Sunucumu ne zaman kullanabilirim?
 • Firmamızdan sipariş etttiğiniz bulut sunucunuz ödeme yapıldıktan hemen sonra otomatik olarak aktif olmaktadır. Panelinizden sunucunuza istediğiniz işletim sisteminizi kendiniz hemen kurabilirsiniz.

Başka firmadaki sunucumu taşıyabilirmisiniz?
 • Evet, siparişinizden sonra müşteri panelinizden bize ticket açarak veya telefon ile bizlere ulaşarak eski sunucunuzdan yeni sunucunuza geçiş işlemi talebinizi iletirseniz bu işlemi sizin için ücretsiz yapabiliriz.

Sunucumu nasıl kontrol edebilirim?
 • Müşteri panelinizden mevcut sunucunuzu yeniden başlatma, kapatma, açma, tekrar kurulum, reverse dns yönetimi ve ana ekran yönetimi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Üst pakete geçiş yapabilirmiyim?
 • Evet, mevcut bulut sunucu yönetim panelinizden paketinizi istediğiniz an yükseltebilirsiniz. Bulut sunucularda sadece yükseltme işlemi yapılabilmektedir. Partition yapısı limitleri dolayısı ile paket düşürme yapılamamaktadır.