Dikkat - E-posta yoluyla gelen Mailbox kota tuzaklarına inanmayınız.

Son zamanlarda eposta aracılığı ile kimileri sunucularımızda host edilen mail adreslerine    "Mailbox'ınız dolmuştur. Bundan sonra mail alamayacaksınız. Aşağıdaki linke tıklayarak kutunuza giriş yaparak bu sorununuzu çözünüz"    türünden mailler çokca gelmeye başlamıştır. Bu oltalama yöntemi ile yapılan ve ... Devamını Oku »

7th Mar 2024
2024 yılı için yeni sunucularımızı ağımıza ekledik

2024 yılı için yeni sunucularımızı ağımıza ekledik. Daha hızlı ve tutarlı hizmet verebilmek için sürekli olarak teknolojimizi yeniliyoruz. Alan adı, hosting, web sayfası uygulamaları gibi konularda bizden destek talep edebilirsiniz. Türkçe kontrol paneli Linux panellerimizin tamamı Türkçe’dir. İsterseniz İngilizce ve ... Devamını Oku »

7th Mar 2024
Enerji

Veri merkezimizde çift trafo ile gelen elektrik hattımız, yedekli jeneratörlerimiz ve yedekli UPS lerimiz üzerinden sunuculara ulaştırılmaktadır. Herhangi bir elektrik kesintisinde otomatik olarak devreye girmekte ve kesintisizlik sağlanmaktadır.

7th Mar 2024
İklimlendirme

Veri merkezimizde kabinlerimizin dizaynında soğuk hava koridoru sistemi uygulanmıştır. Ortalama sıcaklık 23-27 derece arasındadır. İklimlendirme için kullanılan klimalarımız enerji sistemimiz ile tam entegre ve yazılımsal otomasyon ile çalışmaktadır.

7th Mar 2024